Uroczystości

Zapraszamy do organizowania przyjęć okolicznościowych w gronie najbliższych a także imprez firmowych. Mamy nadzieję że oferta dań przygotowanych przez naszych Szefów Kuchni, oraz życzliwość i profesjonalizm Obsługi spełnią Państwa oczekiwania.

Wesela

to jedyna, niepowtarzalna, magiczna chwila w życiu człowieka. „Różana Dolina” to wyjątkowe miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Stylowe wnętrza, wyjątkowy klimat, profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie oraz smaczna kuchnia – to nasze atuty. Najpiękniejszy dzień w Państwa życiu powinien mieć szczególną oprawę i atmosferę, by Wasi goście mogli wspominać go długimi latami.

Pierwsza Komunia Święta

to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. W naszej sali bankietowej pragniemy stworzyć Państwu prawdziwie rodzinną atmosferę oraz zadbać o wszelkie wygody. Ogrodzenie terenu jest czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo najmłodszych.

Chrzciny

to okazja do pierwszego spotkania nowo narodzonego dziecka z rodziną. Nawet jeśli główny bohater przyjęcia niewiele będzie pamiętał, zrobimy wszystko by był to dzień piękny i niezapomniany. „Różana Dolina” jest przygotowana do obsługi najmłodszych gości.